Jakého hypotečního poradce zvolit?

19 Lis
otaznik

Jakého hypotečního poradce zvolit?

Úrokové sazby hypoték jsou stále velmi nízké a pokud si chcete splnit sen o vlastním bydlení, měli byste si pospíšit. Připravte se však na poměrně náročný administrativní proces, kterému navíc předchází komplikované vybírání nejvýhodnějšího úvěru. Máte obavy, že uděláte zbytečnou chybu? Pak není nic jednoduššího, než se do světa hypotečních úvěrů vydat za ručičku s kvalifikovaným poradcem. Ale jak rozlišit rádoby odborníky od skutečných profesionálů?

Jak vám hypoteční poradce pomůže?

V prvé řadě byste měli vědět, v čem vám může dobrý hypoteční poradce pomoct. Díky jeho individuálního přístupu získáte objektivní pohled na věc a dozvíte se, jaké jsou vaše šance u jednotlivých bank. Nezávislý profesionál má dokonalý přehled o aktuálních nabídkách a většinou pro klienty dokáže vyjednat nadstandardní podmínky. Ve finále ušetříte spoustu času, peněz a nervů. Potřebujete snad další důvody, proč hypotéku nevyřizovat svépomocí?

A teď to hlavní. Jakého hypotečního poradce zvolit? Skutečného specialistu poznáte podle toho, že:

  • Bude se zajímat o vaši finanční minulost i současnost. Na základě získaných informací sestaví řešení na míru.
  • Nebude vám mazat med kolem pusy a objektivně zhodnotí, na jakou hypotéku dosáhnete.
  • Bezchybně se orientuje na hypotečním trhu a objasní vám klady i zápory jednotlivých produktů. Zároveň vám vždy ochotně vysvětlí vše, čemu nerozumíte.
  • Vyjedná vám lepší podmínky, než na jaké byste dosáhli svépomocí.
  • Nebude vás tlačit do podpisu smlouvy a vždy vám dá dostatek času na rozmyšlenou.
  • Nebude před vámi tajit výši provize.
  • Zaručí vám i budoucí servis. Práce hypotečního poradce by neměla skončit v momentě podpisu smlouvy.

Na koho se obrátit?

Máte pocit, že neznáte žádného odborníka, který by odpovídal výše uvedené charakteristice? Obraťte se na hypotečního poradce Lukáše Štorka. Dlouholetý matador v oblasti hypotečních i neúčelových úvěrů vám pomůže k nejvýhodnější nabídce.

 

Lukáš Štork
Sociální síť

Lukáš Štork

Hypoteční poradce at OSVČ
Zajišťuji na klíč financování rodinných domů, bytových jednotek, pozemků, refinancování úvěrů, konsolidaci půjček, spotřebitelské úvěry. Rád o tom píšu zde na webu a někdy i na finance-aktualne a hypoteky.net. Pokud se chcete o mně dozvědět více, podívejte se na mé soukromé weby lukasstork.cz, lukas-stork.cz.
Lukáš Štork
Sociální síť

Write a Reply or Comment