Blog

24 Dub
senioři

Jak si spořit na stáří?

Zdá se vám, že důchodový věk je ještě daleko? Nikdy však není brzo začít si spořit, abyste si stáří mohli užít a uskutečnit to, na co zrovna nemáte čas a ani finance. Vězte, že důchod od státu vám na nějaké vyskakování určitě stačit nebude.

06 Úno
fotolia_34302177_xs_1600x900ms

Hypotéka na družstevní byt

Na hypoteční úvěr se běžně kupují nemovitosti, jejichž vlastnické právo přechází na kupujícího. U družstevního bytu si však kupujete jen vlastnický podíl. Lze si na tento typ nemovitosti brát hypotéku?

30 Led
nesplácím

Nejsem schopen splácet hypotéku! Co teď?

Vzhledem k nízkým úrokovým sazbám hypotečních úvěrů dosáhne na koupi nemovitosti i ten, kdo nemá příliš vysoký příjem a splácí jen tak tak. V případě, že například přijde o práci, nastává problém s neschopností splácet.

16 Led
292296

Když kupujete nemovitost

Jestliže jste se rozhodli, že si na hypoteční úvěr pořídíte baráček a všechno si do puntíku propočítali, nezapomeňte ještě na jeden nutný výdaj, a sice daň z nabytí nemovitosti.

09 Led
online-support

Výhody půjček sjednaných online

Úvěry se dnes velmi snadno dají sjednat přes internet, stačí pár kliknutí a na vašem účtu se za okamžik objeví požadovaná částka. Jaké výhody má toto sjednání oproti tomu, když půjdete na pobočku?

03 Led
urokova-sadzba

Kde můžete dostat nejnižší úrokovou sazbu?

Když zvažujete půjčku, největším argumentem, kterým vás jednotlivé společnosti budou lákat, abyste si vybrali právě jejich služby, je jistě výše úrokové sazby. Především při dlouhodobých půjčkách má úrok velký vliv na výši měsíční splátky. Které společnosti nabízejí nejnižší úroky?